Управление по образованию, спорту и туризму Воложинского райисполкома
Государственное учреждение образования
"Городьковская средняя школа"
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00 12.00-13.00 |
Спаборніцтва “Хутчэй, вышэй, мацней”
|
1-4 кл. 5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: Гуляем у баскетбол |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Духоўна-маральнае выхаванне і узаемадзеянне з сям’ёй |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Творчы калаж “Наша дружная сям’я” |
1-4 кл. |
Канановіч А.А., класны кіраўнік 1 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Гутарка “Святы і абрады нашых продкаў” |
5-7 кл. |
Кучук А.В., класны кіраўнік 6 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Круглы стол “Сям’я – пачатак усіх пачаткаў” |
8-11кл. |
Саломка Т.У., класны кіраўнік 9 кл. |
11.00-11.45 |
Прагляд відэароліка з абмеркаваннем “Чарнобыль – чорны боль нашай гісторыі |
5-11 кл. |
Міхеткіна Ю.Я., педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Як справіцца з адмоўнымі эмоцыямі” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” |
|
Класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-10 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Прафесійная падрыхтоўка |
|||
08.00-13.00 |
Прафесійная падрыхтоўка на базе ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы каледж” |
10 |
Краскоўская В.Д., класны кіраўнік 10 класа |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная”: Гульня “Вясёлыя забегі”
|
1-4 кл.
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у баскетбол “Самы спрытны” |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
09.00-09.45 кабінет № 4 |
Конкурс прымавак і прыказак “Будзем працаваць і ніколі не сумаваць” |
1-4 кл. |
Бобрык А.А., класны кіраўнік 2 кл. |
09.00-09.45 кабінет № 11 |
Тэматычная паліца “Лепшы па прафесіі” |
5-7 кл. |
Галоўская А.В., класны кіраўнік 5 кл. |
09.00-09.45 кабінет № 10 |
Інформ-дасье “Вучоба і праца да прафесіі прывядуць” |
8-11кл. |
Краскоўская В.Д., класны кіраўнік 10 кл. |
10.00-12.00 |
Удзел у Рэспубліканскім суботніку |
|
Классныя кіраўнікі, педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
11.00-12.00
|
Кансультаванне для дзяцей “Дом без крыўд і прыніжэнняў” Кансультаванне для бацькоў “Выхаванне без пакарання”
|
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг, Бабко Л.С., педагог сацыяльны
|
13.00-15.00
|
Рэйд “Падлетак” |
|
Спецыялісты, класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00 13.00-14.00 |
Развіваючыя камп’ютарныя гульні “Займальная логіка” |
1-4 кл. 5-11 кл. |
Сліж І.М. |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00 12.00-13.00 |
Спаборніцтва па бадмінтону
|
1-4 кл. 5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: Гуляем у футбол |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Завочнае падарожжа “Жыву ў Беларусі – і гэтым ганаруся” |
1-4 кл. |
Канановіч А.А. класны кіраўнік 1 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Дзелавая гульня “Азбука грамадзяніна” |
5-7 кл. |
Кучук А.А., класны кіраўнік 6 кл. |
18.00-20.00 кабінет № 11 |
Віктарына “Святыні роднай зямлі”
|
8-11кл. |
Сліж А.А., класны кіраўнік 8 кл. |
11.00
|
Акцыя ”Абеліск”
|
5-11 кл. |
Міхеткіна Ю.Я., педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Кансультаванне "Цяжкасці асобаснага росту і іх уплыў на навучанне
|
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Засвяціся на дарозе” |
|
Класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-10 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00 12.00-13.00 |
Спаборніцтва “Вясёлыя старты” да Дня Абаронцаў Айчыны
|
1-4 кл. 5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: Гуляем у баскетбол |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Духоўна-маральнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Гульня “Правілы бяспекі” |
1-4 кл. |
Бобрык А.А., класны кіраўнік 2 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Майстэрня зносін “Захапленні маіх бацькоў” |
5-7 кл. |
Міхеткіна Ю.Я., педагог-арганізатар |
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Адкрыты дыялог "Павага да бацькоў – залог паспяховай сям'і ў будучыні» |
8-11кл. |
Саломка Т.У., класны кіраўнік 9 кл. |
11.00-11.45 |
Акцыя “Другое жыццё” |
5-11 кл. |
Бабко Л.С., педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Арганізацыя занятасці ў час канікул” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” |
|
Класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-10 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная”: - гульня у міні-футбол “Хуткі і трапны” паміж вучняў 1-4 класаў; - гульня у міні-футбол “Хуткі і трапны” паміж вучняў 5-10 класаў |
1-4 кл.
5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у бадмінтон |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Працоўнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 3 |
Квэст-гульня “Вандраванне ў свет прафесій” |
1-4 кл. |
Борыс Г.І., класны кіраўнік 3 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 12 |
Прафесійная віктарына “Свая гульня” |
5-7 кл. |
Кучук А.В., класны кіраўнік 6 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Дзелавая гульня “З чым ісці на рынак працы?” |
8-11кл. |
Харытон А.І., класны кіраўнік 11 кл. |
Дубінскі СЦК |
Акцыя па зборы другасных матэрыяльных рэсурсаў |
|
Міхеткіна Ю.Я. |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
10.00-11.00,
11.00-12.00
|
Кансультаванне “Вэйпы – міфы і рэальнасць” Індывідуальныя кансультацыі “Правы і абавязкі вашага дзіцяці ў сям’і” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг Бабко Л.С., педагог сацыяльны |
13.00-15.00
|
Рэйд “Падлетак” |
|
Спецыялісты, класныя кіраўнікі |
Прафесійная падрыхтоўка |
|||
9.00-14.00 |
Праходжанне прафесійнай падрыхтоўкі на базе ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй |
10 кл. |
Галоўская Н.В., настаўнік гісторыі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00 13.00-14.00 |
Развіваючыя камп’ютарныя гульні “Займальная логіка” |
1-4 кл. 5-11 кл. |
Слиж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Слиж І.М., настаўнік інфарматыкі |
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная. Вясна”: Эстафета “Насустрач да здароўя”
Турнір па шахматам “Ход канём” |
1-4 кл.
5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: гуляем у тэніс “Хуткі мяч” |
5-11 кл. |
|
Выхаванне здаровага ладу жыцця |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Буклет “Дзе схаваліся вітаміны?” |
1-4 кл. |
Канановіч А.А., класны кіраўнік 1 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Дыскусія “Карысныя і шкодныя звычкі”
|
5-7 кл. |
Качынская Т.К., класны кіраўнік 7 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Ток-шоу “Абмеркаванню падлягае” |
8-11кл. |
Харытон А.І., класны кіраўнік 11 кл. |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
11.00-12.00,
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Здаровая сям’я”
“Здаровы лад жыцця сям’і” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Падлетак” |
|
Спецыялісты, класныя кіраўнікі |
Прафесійная падрыхтоўка |
|||
9.00-14.00 |
Праходжанне прафесійнай падрыхтоўкі на базе ДУА “Валожынскі сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй |
10 кл. |
Бабко Л.С., педагог сацыяльны |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-12.45
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
5-10 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00 12.00-13.00 |
Спаборніцтва па бадмінтону
|
1-4 кл. 5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: Гуляем у футбол |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Гульня-віктарына “Падарожжа па Беларусі” |
1-4 кл. |
Бобрык А.А. класны кіраўнік 2 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Квэст-гульня “Свет права. Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь” |
5-7 кл. |
Галоўская А.В., настаўнік гісторыі і грамадазнаўства |
18.00-20.00 Актавая зала |
Школьны веснік “Славутыя жанчыны Беларусі” |
8-11кл. |
Слиж А.А., класны кіраўнік 8 кл. |
11.00 Актавая зала |
Чароўная майстэрня “Для любімай матулі!” |
5-11 кл. |
Бабко Л.С., педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Бяспека ў сетцы Інтэрнэт. Жыццё ў ЦікТоку?”
|
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” |
|
Класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-10 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00 12.00-13.00 |
Спаборніцтва “Вясёлыя старты” да Дня Абаронцаў Айчыны
|
1-4 кл. 5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: Гуляем у баскетбол |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Духоўна-маральнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Творчая майстэрня “Матулін дзень”
|
1-4 кл. |
Борыс Г.І., класны кіраўнік 3 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Гадзіна размовы “Знаемцеся, мой тата” |
5-7 кл. |
Кучук А.В., класны кіраўнік 6 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Круглы стол “Сям'я традыцыямі моцная” |
8-11кл. |
Саломка Т.У., класны кіраўнік 9 кл. |
11.00-11.45 |
Акцыя “Абеліск”
|
5-11 кл. |
Бабко Л.С., педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Правы дзіцяці” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” |
|
Класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-10 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
свернуть
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная”: - спартыўнае мерапрыемства “Спорту – так! Шкодным звычкам – не!”; - спартыўныя гульні “Зімовыя забавы” |
1-4 кл.
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у футбол “Скураны мяч” |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Працоўнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 3 |
АРТ-майстэрня “Віншуем ... жадаем!” да Дня абаронцы Айчыны |
1-4 кл. |
Канановіч А.А., класны кіраўнік 1 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 12 |
Конкурсная праграма “Ад салдата да генерала” |
5-7 кл. |
Качынская Т.К., класны кіраўнік 7 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Турнір дапытлівых “Што азанчае “майстэрства” у любой прафесіі?” |
8-11кл. |
Харытон А.І., класны кіраўнік 11 кл. |
Дубінскі СЦК |
Акцыя “Я помню, я ганаруся!” (выраб віншавальных паштовак да Дня Абаронца Айчыны) |
|
Рамановіч Л.Д., класны кіраўнік 4 кл. |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
10.00-11.00,
11.00-12.00
|
Работа гарачай лініі “Стрэсавыя сітуацыі. Як дапамагчы дзіцяці?” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг Бабко Л.С., педагог сацыяльны |
13.00-15.00
|
Рэйд “Падлетак” |
|
Спецыялісты, класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00 13.00-14.00 |
Развіваючыя камп’ютарныя гульні “Займальная логіка” |
1-4 кл. 5-11 кл. |
Слиж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Слиж І.М., настаўнік інфарматыкі |
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная”: - “Пагуляй са мною у футбол”
- гульня “Ружовы мяч” |
1-4 кл.
5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - Мастэр-клас “Асноўныя тэхнікі па валейболу” |
5-11 кл. |
|
Выхаванне здаровага ладу жыцця |
|||
10.00-10.45 кабінет № 6 |
Інтэрактыўная гульня “Мазайка жыцця” |
1-4 кл. |
Бобрык А.А. класны кіраўнік 2 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 8 |
Інформ-дайджэст “Не модна быць залежным” |
5-8 кл. |
Сліж А.А., класны кіраўнік 8 кл. |
Прафарыентацыя |
|||
10.00-13.00
|
Наведванне УА “Ільянскі дзяржаўны аграрны каледж” |
9-10кл. |
Галоўская Н.В., настаўнік гісторыі |
Праца грамадскіх аб’яднанняў |
|||
11.00-13.00 |
Акцыя “Абеліск” (навядзенне парадку на магіле воіна-інтэрнацыяналіста |
5-11 кл. |
Бабко Л.С, педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Работа з непаўналетнімі, якія знаходзяцца ў СОП” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Падлетак” |
|
Спецыялісты, класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-11 кл.
|
Кулак Л.П. |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00 12.00-13.00 |
Спаборніцтва па бадмінтону
|
1-4 кл. 5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: Гуляем у футбол |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Гульня-падарожжа “У краіне акцябрат” |
1-4 кл. |
Канановіч А.А. класны кіраўнік 1 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Хвілінка мужнасці “Памятаем! Ведаем! Ганарымся!”
|
5-7 кл. |
Краскоўская В.Д. класны кіраўнік 10 кл. |
18.00-20.00 Актавая зала |
Вечар сустрэчы выпускнікоў “Вечар школьных сяброў” |
8-11кл. |
Класныя кіраўнікі |
11.00 Актавая зала |
Падрыхтоўка да вечара сустрэчы выпускнікоў |
5-11 кл. |
Бабко Л.С., педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Псіхалагічны практыкум для бацькоў “Сучасны падлетак – хто ён” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” |
|
Класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-10 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00 12.00-13.00 |
Спаборніцтва “Хутчэй, вышэй, мацней”
|
1-4 кл. 5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: Гуляем у баскетбол |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Конкурс знаўцаў “Падарожжа з любімымі героямі кніг” |
1-4 кл. |
Борыс Г.І., класны кіраўнік 3 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Гадзіна размовы з элементамі гульні “Традыцыі маёй сям’і” |
5-7 кл. |
Галоўская Н.В., класны кіраўнік 5 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Круглы стол “Сямейны калодзеж шчасця”
|
8-11кл. |
Саломка Т.У., класны кіраўнік 9 кл. |
11.00-11.45 |
Паседжанне Савета старшакласнікаў “Лідэр” (падрыхтоўка да вечара сустрэчы выпускнікоў) |
5-11 кл. |
Бабко Л.С., педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Канфліктныя сітуацыі ў дзіцяча-бацькоўскіх адносінах”
|
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” |
|
Класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-10 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00 12.00-13.00 |
Спаборніцтва “Мой вясёлы звонкі мяч” Зімовыя забавы “Лыжня” |
1-4 кл.
5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: Гуляем у баскетбол |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Гульня-віктарына “Падарожжа ў свет знаёмых прафесій”
|
1-4 кл. |
Бобрык А.А., класны кіраўнік 2 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Прэзентацыя прафесій “Незвычайныя прафесіі” |
5-7 кл. |
Качынская Т.К., класны кіраўнік 7 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Разважанні за круглым сталом “Узброеные сілы маёй краіны: гісторыя, традыцыі” |
8-11кл. |
Харытон А.І., класны кіраўнік 11 кл. |
11.00-11.45 |
Паседжанне Савета старшакласнікаў “Лідэр” |
5-11 кл. |
Бабко Л.С., педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Выбар прафесіі. Саветы псіхолага” Тэст “Мае інтарэсы і схільнасці” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” |
|
Класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-10 кл. |
Міхеткіна Ю.Я. |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
- спартыўнае мерапрыемства “Зімнія віды спорту” - гульні на свежым паветры “Усе на лыжню” |
1-4 кл.
5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - спаборніцтва па мініфутболу “Скураны мяч” |
5-11 кл. |
|
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 6 |
Гульня-віктарына “Азбука Айбаліта” |
1-4 кл. |
Канановіч А.А., класны кіраўнік 1 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 8 |
Гульня па прафілактыцы шкодных звычак “Знаўцы” |
5-7 кл. |
Кучук А.В., класны кіраўнік 7 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 14 |
Круглы стол “Як зберагчы здароўе?”
|
8-11кл. |
Краскоўская В.Д., класны кіраўнік 10 кл. |
11.00-13.00 |
Працоўны дэсант “Абеліск” |
5-11 кл. |
Бабко Л.С, педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Папярэджаны-значыць узброены. Учынкі, якія могуць сапсаваць жыццё” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг Бабко Л.С., педагог сацыяльны |
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” |
|
Спецыялісты, класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-11 кл.
|
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
|
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
||||
11.00-12.00,
12.00-13.00, |
“Міншчына спартыўная”: - рухомыя гульні “Два агні”
- гульня ў піянербол “Мяч у гульне” |
1-4 кл.
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у футбол “Скураны мяч” |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
Духоўна-маральнае, сямейнае выхаванне |
||||
10.00-10.45
|
Майстар-клас па вырабу навагодних паштовак “Майстэрня Дзеда Мароза” |
1-4 кл. |
Бобрык А.А., класны кіраўнік 2 кл. |
|
11.00-11.45
|
Тэматычная гадзина “Агонь роднага ачага” |
5-7 кл. |
Кучук А.В., класны кіраўнік 6 кл. |
|
10.00-10.45 Каб. інфарматыкі |
Круглы стол “Сямейныя традыцыи падрыхтоўкі да каляд” |
8-11кл. |
Сліж А.А., класны кіраўнік 8 кл. |
|
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
||||
11.00-12.00, каб. педагога-псіхолага |
Кансультаванне
“Сямейныя традыцыі ў сацыяльным станаўленні асобы непаўналетняга” “Бяспечнае дзяцінства”
|
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг Бабко Л.С., педагог сацыяльны |
|
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” |
|
Спецыялісты, класныя кіраўнікі |
|
Аб’яднанні па інтарэсах |
||||
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная”: - спартыўнае мерапрыемства “Спорту – так! Шкодным звычкам – не!”; - спартыўныя гульні “Зімовыя забавы” |
1-4 кл.
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у футбол “Скураны мяч” |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 3 |
Майстар-клас “Навагодняя паштоўка”
|
1-4 кл. |
Борыс Г.І., класны кіраўнік 2 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 12 |
Дзелавая гульня “Свет прафесій” |
5-7 кл. |
Галоўская Н.В., класны кіраўнік 5 кл. |
11.00-11.45 кабінет № 9 |
Гадзіна разважання “Шляхі, якія мы выбіраем” |
8-11кл. |
Саломка Т.У., класны кіраўнік 9 кл. |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
10.00-11.00,
11.00-12.00
|
Кансультаванне: Кансультацыя для бацькоў “Дзяцінства без жорткасці”; “Новы год без прыгод” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг Бабко Л.С., педагог сацыяльны |
13.00-15.00
|
Рэйд “Падлетак” |
|
Спецыялісты, класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00 13.00-14.00 |
Развіваючыя камп’ютарныя гульні “Займальная логіка” |
1-4 кл. 5-11 кл. |
Сліж І.М. |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Слиж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная. Восень”: - спартыўнае мерапрыемства “Зімнія віды спорту” - гульні на свежым паветры “Усе на лыжню” |
1-4 кл.
5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - спаборніцтва па мініфутболу “Скураны мяч” |
5-11 кл. |
|
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 6 |
Гульня “Вандроўка ў Здароўелэнд”
|
1-4 кл. |
Канановіч А.А., класны кіраўнік 1 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 8 |
Вусны часопіс “Спартыўныя дасягненні грамадзян Рэспублікі Беларусь” |
5-7 кл. |
Качынская Т.К., класны кіраўнік 7 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 14 |
Гадзіна зносін “Жыць здрава” (прафілактыка суіцыдальных паводзін) |
8-11кл. |
Харытон А.І., класны кіраўнік 11 кл. |
11.00-13.00 |
Творчая майстэрня па ўпрыгожванню школы да навагодніх святаў “Чароўная казка” |
5-11 кл. |
Бабко Л.С,, педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Здаровы адпачынак разам” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Падлетак” |
|
Спецыялісты, класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-11 кл.
|
Міхеткіна Ю.Я., |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўна”: - спартыўнае мерапрыемства “Спорту – так! Шкодным звычкам – не!”; - спартыўныя гульні “Зімовыя забавы” |
1-4 кл.
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у футбол “Скураны мяч” |
5-11 кл. |
|
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 3 |
Урок міласэрнасці “Дарыце дабро”
|
1-4 кл. |
Борыс Г.І., класны кіраўнік 3 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 12 |
Экскурс у мінулае “Вайна – боль у нашых сэрцах” |
5-7 кл. |
Кучук А.В., класны кіраўнік 6 кл. |
11.00-11.45 кабінет № 9 |
Флэшмоб “Дарыце людзям дабрыню” |
8-11кл. |
Краскоўская В.Д., класны кіраўнік 10 кл. |
10.00-10.45 Дубінскі СЦК |
Творчая майстэрня “Вясёлыя нажнічкі” |
4-9 кл. |
Рамановіч Л.Д., класны кіраўнік 4 кл. |
12.00-13.00 |
Акцыя “Упрыгожваем школу” |
3-11 кл. |
Классныя кіраўнікі |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
10.00-11.00
|
Кансультаванне: Кансультацыя для бацькоў “Бяспека ў сетцы Інтэрнэт”;
|
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг
|
13.00-15.00
|
Рэйд “Падлетак” |
|
Спецыялісты, класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-12.45
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні “Займальная логіка” |
1-4 кл. 5-11 кл. |
Сівец А.В. |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-11 кл |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
26 лістапада
Дзень узаемадзеяння з сям'ёй
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00, спартыўная пляцоўка 12.00-13.00, спартыўная зала |
“Міншчына спартыўная. Восень”: - гульнявая праграма “Казачная эстафета”
- турнір па шахматам “Белая ладдзя” |
1-4 кл.
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у футбол “Скураны мяч” |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Духоўна-маральнае, сямейнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Творчая майстэрня “Сямейнае дрэва” |
1-4 кл. |
Бобрык А.А, класны кіраўнік 2 кл. |
10.00-10.45 кабінет №8 |
Квэст-гульня “У пошуках сямейных каштоўнасцей” |
5-7 кл. |
Галоўская А.В., класны кіраўнік 5 кл. |
11.00-11.45 кабінет №10 |
Літаратурная гасцінная “Матулін воблік” |
8-11кл. |
Сліж А.А., класны кіраўнік 8 кл. |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба |
|||
11.00-12.00,
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Выхаванне ў сям’і”,
“Усё ў тваіх руках” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” (няпоўныя сем’і) |
|
Спецыялісты СППС, класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-12.30 13.00-13.30 |
Права.бай |
1-4 кл. 5-11 кл. |
Шаўлюк З.А. |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная. Восень”: Турнір па міні-футболу “Ведай нашых” Турнір па шахматам “Дамка” |
1-4 кл.
5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: Гуляем у баскетбол |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Сюжэтна-ралевая гульня “Сацыяльна-значныя прафесіі”
|
1-4 кл. |
Канановіч А.А., класны кіраўнік 1 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Дзелавая гульня “Вялікі свет прафесій” |
5-7 кл. |
Качынская Т.К., класны кіраўнік 7 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Вусны журнал “Кім я стану, кім мне быць каб Радзіме служыць?” |
8-11кл. |
Саломка Т.У., класны кіраўнік 9 кл. |
11.00-11.45 |
Акцыя “Бальнічка для кніжкі” |
5-11 кл. |
Бабко Л.С., педагог-арганізатар |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
12.00-13.00 |
Кансультаванне “Прававое асяроддзе сям’і” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Падлетак” |
|
Класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
4-10 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная. Восень”: - рухомыя гульні “Вандроўка ў краіну Здароўя” Турнір па дартцу
|
1-4 кл.
5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у тэніс “Хуткі мяч” |
5-11 кл. |
|
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Гульня-падарожжа “Я здароўе зберагу!”
|
1-4 кл. |
Борыс Г.І., класны кіраўнік 3 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Гульня-роздум “Вітаміны: добрыя або дрэнныя” |
5-7 кл. |
Кучук А.В., класны кіраўнік 6 кл. |
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Гульня-трэнінг “Сем правілаў для здароўя” |
8-11кл. |
Харытон А.І., класны кіраўнік 11 кл. |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба |
|||
11.00-12.00,
12.00-13.00 кабінет СППС |
Кансультаванне “Як з карысцю правесці час”
“Здаровы лад жыцця фарміруецца ў сям’і”
|
|
Бабко Л.С., педагог сацыяльны
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Падлетак” |
|
Спецыялісты СППС, класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-12.45
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
5-10 кл. |
Бабко Л.С., педагог-арганізатар |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
11.00-11.45 |
Інфамышка |
5-6 кл. |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-12.00, спартыўная пляцоўка 12.00-13.00, спартыўная зала |
“Міншчына спартыўная. Восень”: - гульнявая праграма “Казачная эстафета”
- турнір па шахматам “Белая ладдзя” |
1-4 кл.
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у футбол “Скураны мяч” |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Духоўна-маральнае, сямейнае выхаванне |
|||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Займальная гадзіна “7-Я” |
1-4 кл. |
Бобрык А.А. класны кіраўнік 2 кл. |
10.00-10.45 кабінет №8 |
Караван гісторый “Шчаслівыя разам” |
5-7 кл. |
Галоўская А.А., класны кіраўнік 5 кл. |
11.00-11.45 кабінет №10 |
Сустрэча за самаварам “Надзейны тыл і ціхая гавань” |
8-11кл. |
Сліж А.А., класны кіраўнік 8 кл. |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная дапамога |
|||
11.00-12.00,
12.00-13.00 кабінет СППС |
Кансультаванне “Выхаванне ў сям’і”,
“Усё ў тваіх руках” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг
|
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” (няпоўныя сем’і) |
|
Спецыялісты СППС, класныя кіраўнікі |
Камп’ютарны клас |
|||
12.00-12.30 13.00-13.30 |
Права.бай |
1-4 кл. 5-11 кл. |
Міхеткіна Ю.Я. |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-14.00 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэго-рыя ўдзель-нікаў |
Адказны |
|
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
||||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная. Восень”: - спартыўнае мерапрыемства “Будзь першым”; - спартыўнае мерапрыемства “Гуляй і перамагай”
|
1-4 кл.
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
16.00-18.00 |
Работа спартыўнай залы: - гуляем у футбол |
5-11 кл. |
||
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
||||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Прэзентацыя “Праца ўпрыгожвае чалавека” |
1-4 кл. |
Канановіч А.А., класны кіраўнік 1 класа |
|
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Вусны часопіс “Прафесіі нашых бацькоў” |
5-7 кл. |
Качынская Т.К., класны кіраўнік 7 класа |
|
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Круглы стол “Куды пайсці вучыцца?” |
8-11кл. |
Краскоўская В.Д., класны кіраўнік 10 класа |
|
10.00-10.45 Дубінскі СЦК |
Сустрэча з ААТ “Агра-Дубінское” “Крок у прафесію” |
5-11 кл. |
Рамановіч Л.Д., класны кіраўнік 4 класа |
|
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба |
||||
11.00-12.00 |
Праца лектарскай групы “Роўны навучае роўнага” па тэме “Свет прафесий” |
5-11 кл |
Бабко Л.С., педагог сацыяльны |
|
11.00-12.00 |
Кансультаванне “Псіхалагічны мікраклімат сям’і” |
|
Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
|
13.00-15.00 |
Рэйд “Сям’я” |
1-11 кл |
Класныя кіраўнікі |
|
Камп’ютарны клас |
||||
12.00-13.00 |
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
5-11 кл. |
Саломка Т.У. |
|
Аб’яднанні па інтарэсах |
||||
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
6-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
11.00-11.45 |
“Інфамышка” |
5-6 кл |
Сліж І.М., настаўнік інгфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэго-рыя ўдзель-нікаў |
Адказны |
|
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
||||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная. Восень”: - спартыўнае мерапрыемства “Будзь першым”; - спартыўнае мерапрыемства “Гуляй і перамагай”
|
1-4 кл.
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у футбол |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
||||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Вусны часопіс “Краіна мая, сінявокая” |
1-4 кл. |
Бобрык А.А, класны кіраўнік 2 класа |
|
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Экскурсія па мясцовасці “З чаго пачаліся Гародзькі” |
5-7 кл. |
Галоўская Н.В., класны кіраўнік 5 класа |
|
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Круглы стол “Мая зямля, мая Радзіма названа светла - Беларусь” |
8-11кл. |
Саломка Т.У., класны кіраўнік 9 класа |
|
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба |
||||
11.00-12.00, кабінет СППС |
Акцыя “Дом без адзіноты” Кансультаванне “Калі ў доме жыве сяброўства” |
|
Бабко Л.С. педагог сацыяльны Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
|
13.00-15.00 |
Рэйд “Сям’я” |
|
Класныя кіраўнікі |
|
Камп’ютарны клас |
||||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
5-11 кл. |
Сівец А.В. |
|
Аб’яднанні па інтарэсах |
||||
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
6-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
11.00-11.45 |
“Інфамышка” |
5-6 кл |
Сліж І.М. |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэго-рыя ўдзель-нікаў |
Адказны |
|
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
||||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная. Восень”: - спартыўнае мерапрыемства “Нашы дасягненні”; - чэмпіянат школы па настольнаму тэнісу “Хуткі мяч” |
1-4 кл.
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у футбол “Скураны мяч” |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
||||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Гульня-практыкум “Вясёлае скрыжаванне” |
1-4 кл. |
Борыс Г.І., класны кіраўнік 3 кл. |
|
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Конкурс-спаборніцтва “Калі дарога твой сябар” |
5-7 кл. |
Качынская Т.К., класны кіраўнік 7 кл. |
|
10.00-10.45 кабінет № 9 |
Брэйн-рынг “Ці ведаеш ты правілы бяспечных паводзін пры надзвычайных сітуацыях?” |
8-11кл. |
Харытон А.І., класны кіраўнік 11 кл. |
|
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба |
||||
11.00-12.00, кабінет СППС |
Інтэлектуальная гульня “Знаўцы ПДР” Кансультаванне “Бяспечнае дзяцінства” |
|
Бабко Л.С. педагог сацыяльны Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
|
13.00-15.00 |
Рэйд “Сям’я” |
|
Класныя кіраўнікі |
|
Камп’ютарны клас |
||||
12.00-13.00
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
5-11 кл. |
Качынская Т.К. |
|
Аб’яднанні па інтарэсах |
||||
13.00-13.45 |
“Настольны тэніс” |
6-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
11.00-11.45 |
“Інфамышка” |
5-6 кл |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
|||
11.00-11.45
12.00-12.45 |
“Міншчына спартыўная. Восень”: - гульнявая праграма “Казачная краіна”; - турнір па шашках “Шашкі – гэта цікава!” |
1-4 кл.
5-10 кл. |
Сліж А.А., кіраўнік фіз.выхавання
|
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - спартыўная гульня “Футбол” |
5-11 кл. |
Сліж А.А., кіраўнік фіз.выхавання |
Выхаванне здаровага ладу жыцця |
|||
10.00-10.45 кабінет № 6 |
Гульня “Мая шчаслівая сям’я” |
1-4 кл. |
Канановіч А.А., класны кіраўнік 1 кл. |
10.00-10.45 кабінет №8 |
Сямейны экскурс “Па родных мясцінах” |
5-7кл. |
Кучук А.В., класны кіраўнік 6 кл. |
10.00-10.45 кабінет №12 |
Панарама “Маё здароўе ў маіх руках” |
8-11 кл. |
Сліж А.А. класны кіраўнік 8 кл. |
Дзейнасць грамадскіх арганізацый |
|||
11.00-11.45 |
Акцыя “Абеліск” |
8-11 кл. |
Бабко Л.С. |
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба |
|||
11.00-12.00
12.00-13.00 кабінет СППС |
Кансультаванне “Цяжкасці асобаснага росту і іх уплыў на навучанне” Кансультацыя “Парад прафесійных пераваг” |
|
Бабко Л.С., педагог сацыяльны Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
13.00-15.00
|
Рэйд “Сям’я” |
|
педагог сацыяльны, класныя кіраўнікі |
Аб’яднанні па інтарэсах |
|||
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
12.00-12.40
|
Інфамышка |
5-6 кл |
Сліж І.М., настаўнік інфарматыкі
|
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэго-рыя ўдзель-нікаў |
Адказны |
|
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
||||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная. Восень”: - гульнявая праграма “Вясёлыя старты”; - спартыўна-гульнявая праграма “Рух – гэта жыццё” |
1-4 кл.
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
16.00-18.00
|
Работа спартыўнай залы: - гуляем у тэніс “Хуткі мяч” |
5-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
||||
10.00-10.45 кабінет № 4 |
Вусны часопіс “Прафесіі маёй сям’і” |
1-4 кл. |
Борыс Г.І., класны кіраўнік 3 класа |
|
10.00-10.45 кабінет № 5 |
Квэст-гульня “Пазнай Беларусь” |
5-7 кл. |
Кучук А.В., класны кіраўнік 6 класа |
|
10.00-10.45 кабінет № 10 |
Гістарычны эксурс “Мая Зямля – зямля яднання” |
8-11кл. |
Харытон А.І., класны кіраўнік 11 класа |
|
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба |
||||
11.00-12.00, кабінет СППС |
Дыспут “Праца упрыгожвае чалавека” |
8-11 кл. |
Бабко Л.С. педагог сацыяльны Кучук А.В., педагог-псіхолаг |
|
13.00-15.00 |
Рэйд “Сям’я” |
|
Класныя кіраўнікі |
|
Камп’ютарны клас |
||||
12.00-12.45
|
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
5-11 кл. |
Кулак Л.П. |
|
Аб’яднанні па інтарэсах |
||||
13.00-13.45 |
Настольны тэніс |
6-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
11.00-11.45 |
“Інфамышка” |
5-6 кл |
Сліж І.М. |
03 верасня |
Час работы, месца правядзення |
Назва мерапрыемства, форма
|
Катэгорыя ўдзельнікаў |
Адказны |
|
Спартыўна-масавая і фізкультурна-аздараўленчая работа |
||||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
“Міншчына спартыўная. Восень”: - рухомыя гульні “Мы – спартыўныя рабяты!”; - спартыўныя гульні “За спартыўную Беларусь!” |
1-4 кл.
5-10 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
16.00-18.00 18.00-20.00 |
Работа спартыўнай пляцоўкі: - турнір па валейболе “Мяч над сеткай”; - турнір па валейболе “Мяч над сеткай”. |
5-7 кл. 8-11 кл. |
Сліж А.А., настаўнік фізічнай культуры |
|
Грамадска-патрыятычнае выхаванне |
||||
10.00-11.00, кабінет № 4 |
Падарожжа ў гісторыю “Адкуль з’явіўся буквар?” |
1-4 кл. |
Канановіч А.А. класны кіраўнік 1 кл. |
|
10.00-11.00, кабінет № 8 |
Падарожжа-віктарына “Кніжная спадчына Францыска Скарыны” |
5-7 кл. |
Качынская Т.К., класны кіраўнік 7 кл. |
|
10.00-11.00, кабінет № 13 |
Вялікая гульня “У пошуках страчанага скарбу” |
8-10 кл. |
Краскоўская В.Д. класны кіраўнік 10 кл. |
|
9.00-10.00, кабінет № 1 |
Акцыя ГА “БРПА”, “БРСМ” “Зберажы дрэва” |
5-10 кл. |
Бабко Е.С. педагог-арганізатар
|
|
Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба |
||||
12.00-13.00, кабінет СППС |
Кансультаванне “Мікраклімат у сям’і”
|
|
Кучук А.І., педагог-псіхолаг
|
|
13.00-14.00
|
Складанне СПХ класа |
|
Класныя кіраўнікі |
|
Камп’ютарны клас |
||||
11.00-12.00
12.00-13.00 |
Развіваючыя камп’ютарныя гульні |
1-4 кл.
5-10 кл. |
Бабко Е.С. педагог-арганізатар
|
|
свернуть